BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 12769356
nr 1276 9356
Golvlampa
tre ljuspunkter. Höjd: 174 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:38:58
250 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)